Zdieľať

 
Veselé celonočné nakrúcanie prebiehalo vnoci z piatka na sobotu od 20:00 do 5:00 ráno v podniku Amnezia v Štúrove. Prespávalo sa v hoteli Thermal a na druhý deň, respektíve v ten istý deň :-) sme si dopriali termálny bazén a saunu.
Kamerovali sme dvaja ja a Marek Valovčin, ktorý scénu dôkladne nasvietil. Všetko prebiehalo dobre, len s menším meškaním, ale nakoniec sme dotočili videoklip aj film, ktorý sa nakrúcal súčasne. Videoklip sa celkovo delil na 3 časti. Úvodná časť, kde Johnny kráča do podniku kde pred vchodom stojí rada mladých ľudí a ochranka každého prehľadáva, vnútorné intro, kde je už Johnny aj s Mel a vítajú sa gestami s ostatnými tanečníkmi. Potom nasledovalo samotné tancovanie, ktoré sa v 10 minútových blokoch nakrúcalo asi 4x. Úvodnú pasáž s tým vchodom do podniku sme vyhodili, pretože sme chceli rovno začať hudbou a tam sa ledva nastrihala pasáž ako Johnny ide s Mel. NEchceli sme moc zdržovať a chceli sme rovno vkročiť do deja. Keďže bola tanečná časť čisto improvizácia, nakrúcalo sa pomerne ťažko, pretože sme s Marekom netušili čo si kedy ktorý tanečník vymyslí. Ale zážitok to bol neskutočný a z celého nakrúcania sme mali výborný pocit.
Akonáhle sme skončili, nasťahovali sme sa na izby neďalekého hotela a tam sme so štábom veselo prezerali ešte do rána materiály a tešili sme sa na postprodukciu.
Pri postprodukcii som mal niekoľko sedení s Johnnym, ktorý mi predostrel svoju predstavu, ja som vytvoril hrubý strih a spolu s Johnnym sme dotvorili a vyladili detaily. Potom nastalo upravovanie obrazu, farebné korekcie, pridal som efekt zvýrazňovania liniek postáv a keď bolo všetko hotové, dohodli sme sa na dátume premiéry, dokončili sa titulky a začal som pracovať na šiestich plagátoch, ktoré sme každý deň vypúšťali von aby sa ľudia navnadili.
 
Making of nakrúcania si môžete pozrieť na tomto linku:
http://zabava.huste.tv/street-life/e141-dva-v-jednom-film-klip.html