Zdieľať

 
Toto krátke dielko s príznačným názvom vzniklo ako cvičenie na tému ,,prenasledovanie". Zadanie bolo jasné, zobraziť fyzickú akciu prenasledovania, čiže klasickú naháňačku.
 
Nakrúcalo sa dva dni, čo sme boli radi, že nám vyšlo počasie také aké nám vyšlo. Jeden deň sa nakrúcali všetky exteriéry vrátane záberov na streche. To sme sa museli riadne ponáhľať lebo slnko rýchlo zapadalo, ale podarilo sa.
Mali sme k dispozícii steadycam od kameramana Štefana Rybára a jeho operátora Martina Valla. Na streche prišli na radu chalani zo Skyeye, ktorí patria podľa mňa medzi špičku okolo témy oktokopterov. Chalani z toho majú radosť a svoje nadšenie pretavujú aj do záberov a tak s ich pomocou vzniklo niekoľko zaujímavých pohľadov, ktoré sme zakomponovali do scény.
Vrámci kamerovej techniky sme mali k dispozícii hlavnú kameru Panasonic a k nej dva foťáky 7D.celý čas sa nakrúcalo na 50p kvôli spomaľovačkám.
 
Druhý deň sme boli v hotelu Mercure a neskôr v hoteli Tatra, čiže len interiérové zábery. Okrem napätia a situácii, ktoré bolo treba riešiť za pochodu, bolo toto nakrúcanie veľmi obohacujúce o skúsenosti a určite aj o zážitky, na ktoré sa nezabúda ;-)
 
Ďakujem veľmi pekne všetkým čo sa zúčastnili na projekte za trpezlivosť a ochotu :-)