Zdieľať

 

www.bubnovashow.sk

 

     Profesionálna bubenícka skupina z Nitry Campana Batucada nezaháľala ani tento rok a pripravila si pre Vás všeobecne známu skladbu s názvom Besame mucho v spolupráci s herečkou Evou Pavlíkovou.

     Igor Holka, ktorý vedie tento súbor mladých energických ľudí zabezpečil produkčne všetky potrebné zložky. Nakrúcalo sa jeden deň v divadle Andreja Bagara v Nitre na javisku pod dozorom pracovníkov divadla a pod ich technickou podporou. Využívali sa filmové svetlá, ktoré poskytol kameraman Vlado Straka z jeho Foto/Video štúdia v Bernolákove. Dosvecovalo sa divadelnými svetlami a samozrejme nemohol chýbať ani dymostroj.
     Časovo sme boli obmedzení, takže sme si museli dávať pozor na zábery, ale počas nakrúcania panovala veľmi uvoľnená atmosféra. Samotní bubeníci napriek únave po niekoľko desiatom zbiehaní celej skladby a tepla sálajúceho zo svetiel, bežali naplno s úsmevom a s energiou.
     Najprv sme odtočili všetky potrebné zábery s Evkou, ktorá bola veľmi trpezlivá a vústretová počas nakrúcania a zabávala sa s nami. Potom sme sa vrhli na kolektívne zábery, jazdy a detaily na jednotlivých bubeníkov vrátane scénky, kde sa bubeník, herec a umelec Dušan Musil nechá Evkou omámiť.
     Po detailoch na kongá a basgitaru sme si konečne mohli povedať, že sme skončili. I keď v menšom časovom sklze, ale všetko sa podarilo. Pracovníci divadla nám v mnohom vychádzali vústrety, za čo im veľmi pekne ďakujeme a vážime si ich profesionálny prístup.

     Všetkým čo sa zúčastnili na tomto projekte Ďakujeme predovšetkým za trpezlivosť a profesionalitu! Vrelá vďaka :-)

 

Viac o skupine Campana Batucada nájdete na stránkach:
www.bubnovashow.sk

 
Roman Gregorička