Zdieľať


O NÁS

Od roku 2004 začal postupne z nevinnej myšlienky rásť stále väčší projekt, zameraný na audiovizuálnu tvorbu, pod názvom SpyGER ARTS. Niesme dravá organizácia, len dychtiví mladí ľudia, ktorí milujú film a idú si za svojím cieľom.

Spontánne sa rozvíjajúci projekt, vznikol v hlave Romana Gregoričku, ktorý sa cez herectvo dostal až k filmovej réžii a predral sa od prvých záberov na digitálny kompakt v chabom rozlíšení, až k filmovému 4K na striebornom plátne. Dnes spolu s tímom nadšencov uspešne spája meno SpyGER ARTS s rôznymi projektami od internetových, či televíznych spotov, až po film.
Použijem už možno zastaranú frázu, ale poskytujeme kvalitný servis, pretože pracujeme len s tými najlepšími a najšikovnejšími ľuďmi, ktorých baví to, čo robia. Od producenta, cez scénografku až po hudobného skladateľa, všetko sú to ľudia, ktorí patria medzi špičku na Slovensku a my sme hrdí, že máme týchto ľudí v tíme.


,,Stále sme na začiatku a máme sa čo učiť... ale už dnes vieme omnoho viac, než včera."V audiovizuálnom svete platí dvojnásobne, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Preto sme sa rozhodli zhrnúť všetko podstatné do krátkeho filmu (spustíte kliknutím na obrázok):