Zdieľať

Štartujeme rok 2014!


 
V roku 2013 sa nám podarilo vytvoriť množstvo projektov, pri ktorých sme sa mnoho naučili a ktoré sa stali istými mylníkmi v našej tvorbe.
 
 
Nakrúcali sme na filmové kamery RED, používali sme oktokoptery, stavali sme veľké kulisy v ateliéroch, gradovali sme s DaVincim a spolupracovali sme s mnohými výnimočnými ľuďmi a firmami. Tento rok však chystáme farebnejšiu nádielku projektov, od televíznych až po celovečerné kino projekty.
 
Rozbehli sme totiž projekt Stvorení pre šport, čo je lifestylová relácia o zdravom životnom štýle. Momentálne sa nakrúca a pripravuje prvá séria. Viac info nájdete na funpage STVORENÍ PRE ŠPORT.
 
 
Náš zatiaľ najväčší filmový projekt, stredometrážny fantasy film Orfeova pieseň sa teší priazni divákov a hlavne komixových fanúšikov. Premiérovali sme ho na Slovensku ale aj v Čechách. Aj tento projekt má svoju funpage, kde nájdete všetky informácie, trailery a dokonca aj Making of :-) ORFEOVA PIESEŇ.
 
 
Už čoskoro sa môžete tešiť na náš nový web, ktorý je teraz vo fáze kreatívy a dizajnu. K tomu ruka v ruke pôjde aj nový showreel, ktorý bude pozostávať z minuloročných a niektorých tohtoročných veľkých projektov, obsahujúci takzvané ,,vfx breakdowns", čiže detailné rozloženie trikových kompozícii na vrstvy, z ktorých sa triková scéna skladala. Budeme sa tešiť na Vaše reakcie na naše nové prezentačné video ;-)
 
Okrem toho plánujeme tento rok začať predprodukciu na novom celovečernom hranom projekte, ktorý produkčne zastreší opäť Breezymen. O celom projekte Vás budeme postupne informovať akonáhla začne predprodukcia, ktorá je naplánovaná na leto 2014. Mimo to dávame dohromady mimoriadnu show založenú na novej technológii patentovanej veľmi šikovnými a nadanými slovenskými mladými ľuďmi. Aj tento projekt poslušne ohlásime, keď bude v procese...
A-Technologies, výrobcovia profeionálneho žonglérskeho náčinia opäť dokážu, že sú hodni svojho prvenstva a bezkonkurenčnej kvality vo svojom obore a my Vám spolu snimi v tomto roku prinesieme hneď niekoľko veľmi pútavých prezentácii nových výrobkov a môžem povedať, že tak veľký projekt aký je momentálne vo fáze preprodukcie, sme ešte nerobili. Veríme, že nebude mať široko ďaleko obdoby a pokúsime sa opäť zdvihnúť latku o niekoľko levelov vyššie. Posunieme hranice známej technológie opäť dopredu.
 
Samozrejme pre fanúšikov fantasy máme tiež dobrú správu. Opäť sme sa rozhodli pokračovať v tejto tématike a dokonca zostaneme aj pri tajomnom Sandmanovi. Viac prezradíme neskôr, ale myslíme si, že každý, kto pozná mytológiu  vladcu snov, sa bude mať na čo tešiť ;-)
 
 
 
 
 
Všetku našu prácu si môžete prezrieť v PORTFÓLIU, alebo v PRIPRAVOVANÝCH projektoch.