Zdieľať

SpyGER ARTS 2.0


Čo je to SpyGER ARTS? A prečo 2.0?

SpyGER ARTS, ako máte možnosť si pozrieť v krátkej dokrútke na našom webe, je dlhoročný projekt mladých ľudí, ktorých snom je zmena a chcú byť jej súčasťou. Konkrétne mám na mysli zmenu v audio-vizuálnej tvorbe. Netvrdím, že robíme čosi jedinečné, na čo máme patent len my. Dnes už existuje množstvo tvorcov mladej generácie, ktorá chce na Slovensku zmenu v pohľade na filmovú a televíznu tvorbu. My chceme do tejto zmeny vložiť svoj vlastný príspevok, pohľad na vec, vlastné videnie tohto vizuálneho sveta, plného dobrodružstiev a emócii.
A prečo 2.0? Už dlhšiu dobu sme ohlasovali všetobecný upgrade a konečne sa nám to podarilo! Povedali sme si, že je na čase nakresliť čiaru za starou tvorbou a nechať sa unášať hudbou budúcnosti (samozrejme nie doslova, ale cítime že sa môžme pohnúť ďalej...).


Po nejakej dobe sme sa rozhodli aktializovať svoj web do prijateľnejšej formy. Za predošlé roky aj naša filozofia dosiahla inej úrovne (nevravím schválne lepšej, alebo horšej, jednoducho sa vyvíjame a čo nás v živote zasiahne, z toho sa snažíme poučiť, alebo použiť neskôr v prospech rozvoja našich snov) a môžeme s kľudom povedať, že sa bezpečne blížime k jej naplneniu.
Každým rokom, každým dňom zbierame skúsenosti, rozhľad, formujeme silný tím a dnes máme príležitosť, posunúť sa opäť o pár krokov vpred. Vylepšovali sme svoje technologické zázemie, hľadíme na svoje veľké vzory, učíme sa od nich a postupne prichádzame s vlastnými nápadmi a inováciami.

Aktializovali sme aj vlastný showreel, keďže sa nám to minulý rok nepodarilo, zahrnulôi sme tam všetky projekty z predošlého dvojročného úsilia, na ktorých sme pracovali v akomkoľvek smere.

Pustili sme sa do dlhoročného procesu a sme si vedomí, že sa nič nestane lusknutím prsta. Ale robíme to čo máme radi a máme radi, to čo robíme ;-)

 A teraz niečo k samotnému fungovaniu nového webu:

 

Zrušili sme Filmový pás a nahradili ho Mediaboxom, čo sme verili, že bude prehľadnejšou formou prezentácie noviniek z nášho portfólia, alebo niviniek všeobecne.

Blog zostal zachovaný, stále platí, že ak niekto z Vás bude chcieť čosi uverejniť na našom filmovom blogu tak budeme len radi, stačí nám zaslať na mail info@spygerarts.sk svoju tému a my Vám ju uverejníme.
Databáza je stále na svojom mieste, opäť budeme veľmi radi ak sa nám nazbiera čo najviac umelcov z rôznych radov a ak všetko pôjde dobre, tak by mala do konca roka oficiálne vyjsť veľká oficiálna databáza. Budeme Vás samozrejme informovať.

Do Portfólia sme pridali zoznam klientely a rozdelili ho na dve sekcie - PORTFÓLIO a SLUŽBY. V službách sa dozviete detaily o konkrétnych poskytovaných servisoch a portfólio je prehľadne rozdelené do jednotlivých kategórii tak aby ste si presne vedeli nájsť čo hľadáte.
 

Dôležité, na čo sme sa snažili upozorňovať aj pri predošlom webe, sú tlačítka O PROJEKTE, FOTO GALÉRIA, VIDEO GALÉRIA a VÝSLEDOK. Dôležitý je najmä výsledok, ktorý obsahuje výsledný produkt daného článku/projektu.

 

 

 

Rozbiehame množstvo projektov, či už komerčných, alebo vlastných inhouse projektov, pre ktoré budeme potrebovať šikovných ľudí. Tak sa nám prihláste, napíšte čomu sa venujete, pošlite nejaké svoje práce a možno sa práve vy stanete členom tímu.
Sme radi, že sa k nám v poslednej dobe pridalo zopár veľmi šikovných ľudí a tým pádom nabrali naše diela na hodnote a kvalite. ĎAKUJEME!

 

 

Nezabudnite nás sledovať, ak máte otázky, alebo sa chcete pripojiť k nám, napíšte na info@spygerarts.sk ;-)