Zdieľať

PREMIÉRA!


 

PREMIÉRA!

 

Dňa 17. októbra 2013 sa uskutočnila oficiálna premiéra filmu Orfeova pieseň v multiplexovom kine Cinemacity v Auparku. Za účasti plnej sály (201 miest) sa odpremietalo 43 minútové študentské dielo po prvýkrát pred zrakmi hercov, niektorých členov štábu a hostí. Po úvodnom slove, ktorý predniesli režisér, produkčný a scenárista, si zavolali k sebe hlavný štáb a hercov, ktorých ,,v krátkosti" vyspovedali a potom odštartovali filmový zážitok. Nakoniec nasledovalo jedno veľké ĎAKUJEM formou krátkeho Making of shotu a večer bol zavŕšený malým rautom s množstvom vína a podpísaných plagátov, po ktorých sa ani nezaprášilo... no možno ich sem tam niekto stihol obliať.
Každopádne sme na tento večer hrdí a plní dojmov a zážitkov a všetkým, čo prišli veľmi pekne ďakujeme. Hlavne za to, že vydržali do konca :-) Naša niekoľkomesačná snaha priviesť tento projekt k životu sa oplatila a teraz už len musíme tento film dostať medzi ľudí.

Dokonca sme sa ocitli aj v najväčšej filmovej databáze na Slovensku a v Čechách - ČSFD!


Po premiére nasledovalo premietanie na študentskom festivale ÁČKO na VŠMU a chystajú sa ďalšie premietania, na ktoré ste srdečne pozvaní. Najbližšie premietanie je 30. novembra v Košiciach. Bližšie info uverejníme sem, alebo na našej facebookovej stránke Orfeova pieseň.

 

VŠETKÝM EŠTE RAZ ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA ĎALŠIE SPOLOČNÉ PROJEKTY!

Tu sme pre Vás pripravili niekoľko najnovších plagátov:

     
 

 
Roman Gregorička