Zdieľať

Dream come true...


 

 

 

 

We're back!
Dlhšiu dobu sme sa nehlásili, prakticky od začiatku tohto roka, ja viem. Ale malo to svoje opodstatnenie. Trochu sa toho na nás zosypalo viac, ale za to veľmi zaujímavé projekty.

Rok 2015 sme začali množstvom noviniek. Jednou z nich bol nový SHOWREEL a keďže sa už blíži koniec roka, dávame dohromady materiály na nový...
Predstavujem Vám niekoľko najnovších projektov, ktoré môžete pohromade nájsť aj v sekcii NOVÉ PROJEKTY. Buďte s nami, registrujte sa do našej databázy a uvidíme sa na pľace ;-)

 

Od veci

Od leta chystáme a postprodukujeme pre Homemediu a RTVS seriál s názvom OdVeci. Je to televízna forma humoristickej relácie OdVeci_FM, ktorá už beží nejakú dobu v rádiu.
Bude to animovano-hraný seriál plný absurdného humoru a improvizácie. V prvej sérii si pre Vás tvorcovia pripravili 8 dielov, tak sledujte RTVS a bavte sa s nami, začíname 4.11.2015.

 

Electrolux - Inteligentná domácnosť

Pod hlavičkou Homemedie sme sa podieľali na dvoch spotoch pre reklamnú agentúru Alice in Tokyo a klienta Electrolux. Táto skvelá dvojdňová výroba si ale žiadala precíznu prípravu a profesionálny prístup každého člena tímu. Sme vďační, že sme mohli byť súčasťou tohoto projektu. Viac nájdete v popise projektu...

 

 

Dead Effect 2

Českí vývojári Badfly Interactive sa dočkali vydania pokračovania svojej akčnej hry pre mobilné zariadenia - Dead Effect 2. Pripravili sme pre nich nadupaný trailer v podobe animácie obsahujúcej originálne modely zo samotnej hry v masakrálnej atmosfére...

 

Prominent Sound and Magic

Popri oficiálnej práci sme sa podujali pripraviť pre mladých filmárov a nadšencov, ale aj zabehnutých profesionálov, vlastný seriál o modernom filmmakingu. Momentálne je pilotný diel stále vo výrobe ale veríme, že sa ho všetci čoskoro dočkáme a podarí sa nám nakrútiť celú prvú sériu tohto internetového seriálu. Držte nám palce!

 

Celovečerný hraný film

Konečne je to tu! SpyGER ARTS sa so svojím tímom púšťa do celovečerného titulu. Čoskoro Vás budeme informovať, ale už teraz môžme prezradiť, že ako avizujeme už od začiatku, sme tu preto, aby sme niečo zmenili.  A tak sa aj stane! Sledujte nás na našej FAN PAGE a možno nám budete vedieť aj vy pômôcť pri realizácii tohto diela ;-) 

 

Projekt - MEGA TRAILER

Pred niekoľkými rokmi sme začali nadšene nakrúcať upútavku na fiktívny akčný film so zámerom ukázať, že aj bez drahej filmovej techniky, s trochou nadšenia a entuziazmu dokáže každý nakrútiť Hollywoodu-hodné zábery. Či sa nám to podarilo, posúdite sami. Detailný článok z pozadia nakrúcania ešte pripravujeme, ale zatiaľ Vám ako ochutnávku ponúkame uverejňovaný skrátený teaser. Enjoy ;-)